kostka01

kostka03

Naszą działalność na rynku kamienia naturalnego zaczęliśmy właśnie od produkcji kostki granitowej i trudnimy się tym do dnia dzisiejszego. Wieloletnie doświadczenie w jej wytwarzaniu zaowocowało wieloma projektami i dziesiątkami zadowolonych klientów .
Kostkę granitową produkujemy we wszystkich rozmiarach w kolorze szarym jak i w kolorach :czarnym oraz czerwonym ze szwedzkich granitów . Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość produkcji kostki granitowej w kolorze żółtym.
Oferujemy Państwu kostkę granitową bardzo dobrej jakości. Zapewniamy krótkie terminy realizacji, kostka granitowa jest produkowana przez cały rok i jest cały czas dostępna.

Wydajność kostki granitowej
• kostka granitowa o wymiarach 4x6 – 8,5m2,
• kostka granitowa o wymiarach 7x9 – 5,5m2,
• kostka granitowa o wymiarach 8x10 – 4,5m2,
• kostka granitowa o wymiarach 15x17 – 2,7m2.

KOSTKA GRANITOWA ŻÓŁTA
Rozmiar 4X6
Rozmiar 8X10
Rozmiar 15x17

KOSTKA GRANITOWA SZARA (STRZEGOM)
Rozmiar 4X6
Rozmiar 7X9
Rozmiar 8X10
Rozmiar 15X17

KOSTKA GRANITOWA SZARO-RUDA
Rozmiar 4X6
Rozmiar 8X10
Rozmiar 7X9
Rozmiar 15X17

KOSTKA GRANITOWA CZARNY SZWED
Rozmiar 4X6
Rozmiar 8X10

KOSTKA GRANITOWA CZERWONA VANGA
Rozmiar 4X6
Rozmiar 8X10

Jaki rozmiar kostki granitowej wybrać?
Kostka granitowa powinna być dostosowana do stopnia natężenia ruchu. Poniżej podpowiadamy jaką kostkę granitową wybrać w zależności od rodzaju jej zastosowania:

  • przydomowe chodniki, ścieżki oraz tarasy, czyli miejsca, gdzie odbywa się raczej ruch pieszy – wystarczająca jest kostka o grubości 4 x 6 cm,
  • ruch pieszy i pojazdów nie mechanicznych (chodniki, place) – kostka o grubości 7 x 9cm,
  • drogi dojazdowe do domów, podjazdy, przydomowe parkingi (ruch samochodów osobowych) – zalecana jest kostka o grubości min. 8 x 10 cm,
  • ruch ciężkich pojazdów – optymalnym rozwiązaniem będzie kostka o grubości 15x17 cm,
  • do wykonania brzegów ścieżek i chodników w ogrodach lub przydomowych drogach dojazdowych stosuje się z kostkę o większym wymiarach - najczęściej 15 x 17 cm.

Wykonane z kostki granitowej chodniki, place, wjazdy do garażów itp. elementy budowlane są odporne na ścieranie, odporne na warunki pogodowe, a przez to bardzo trwałe. Te zalety powodują, iż nie będą musieli Państwo, co jakiś czas prowadzić nowych remontów i uzupełniać ubytki, czy wymieniać zniszczonych przez mróz i deszcz elementów.
Różnorodność kolorów i wielkości kostki granitowej dają możliwość tworzenia bardzo ciekawych i bardzo urokliwych kompozycji.

Przy zamówieniach powyżej 25 ton istniej możliwość negocjacji cen.
Zachęcamy do współpracy